Author: 8***u
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: The quality of the product is very good. Highly recommended. Very fast.
顏色: 珊瑚粉
Price: HK$18.37
Original Price: HK$19.00
| Material | ABS |
| Color | Baby Pink |
| Length | Medium |
| Pattern Type | Colorblock |
| Season | Winter |
| Style | French |
| Nail Shapes | Coffin |
| Batteries Required | No Battery |
| Type | 3D Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | Other |
| 高度 | 0.2 cm |
| 長度 | 1.6-2.4 cm |
| 寬度 | 1.15-2.0 cm |
| SKU | sb2311296154590554 |
Author: 8***u
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: The quality of the product is very good. Highly recommended. Very fast.
顏色: 珊瑚粉
Author: v***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 品質算很不錯
顏色: 淺粉色
Author: r***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 手指顯得修長、粉嫩,不顯黑,還不錯
顏色: 藕粉色 | 1 photo(s)
Author: w***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 不知道原來是透明的,希望不要一下就掉了
顏色: 藕粉色 | 2 photo(s)